Dronten
F.P. Lahaye Architekt AVB.BNA
Van der Steeg
Afgeronde projecten
2024 - 2026
Aan de Zuid – 38 appartementen verdeeld over twee complexen op het voormalig terrein van tuincentrum De Boeg aan de Zuid in Dronten.
Aan de Zuid in Dronten – locatie De Boeg – worden met ons nieuwbouwproject ‘Aan de Zuid’ 59 nieuwe woningen ontwikkeld. De derde en laatste fase van dit project bestaat uit 38 ruime appartementen verdeeld over twee complexen: Loef en Lij. De appartementen kijken uit op de doorgaande weg De Zuid en de 13 moderne rijwoningen die wij al eerder hebben gerealiseerd.
De 19 appartementen van complex Loef worden als eerste gebouwd. Er is keuze uit twee verschillende types: drie- of vierkamerappartementen. De appartementen hebben een ruime indeling, eigen berging op de begane grond en balkon op het zuiden of westen.
Complex Lij bestaat uit ook uit 19 appartementen en vijf bouwlagen.
Makelaardij Van der Linden Dronten
0321 – 336 111
www.vanderlinden.nl
De Makelaars van 5VOOR12
0321 – 386 286
www.5-voor-12.nl
Alpina Dronten
0321 – 313 774
www.alpina.nl
Geïnteresseerd in een nieuwe woning? Wellicht kunnen wij je helpen met een woning van een ander project.